Biuro Nieruchomości Prime Property
ul. Kalwaryjska 69/23 , 30-504 Kraków
GSM 530 000 359; 792 955 037

 

 

Kontakt do agenta

Wanda Głuc

530 000 359

32

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Symbol oferty: PPO-MW-1203

Kraków, Podgórze, Płaszów

Mieszkanie na wynajem
2 200 PLN
25,00 m²m2 | 88,00 zł/m² PLN/m2
Szczegóły oferty

Symbol oferty PPO-MW-1203

Powierzchnia 25,00 m²

Liczba pokoi 1

Piętro parter

Rodzaj budynku blok

Standard

Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, ogrzewanie, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci

Opłaty wg liczników prąd

Liczba pięter w budynku 4

Garaż miejsce postojowe

Piwnica [m2] 3,00 m²

Stan lokalu bardzo dobry

Typ kaucji do uzgodnienia

Mies. czynsz admin. 400 PLN

Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż

Rok budowy 2025

Widok na inne budynki

Gaz brak

Otoczenie bloki

Ogrzewanie C.O. miejskie

Usytuowanie jednostronne

OPIS

Nowe studio z ogródkiem | Bagry | miejsce postojowe | komórka lokatorska

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone studio o powierzchni 25 m², zlokalizowane przy ul. Bagrowej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego budynku i posiada prywatny ogródek, miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.

Apartament został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością o funkcjonalność i komfort przyszłego najemcy. To idealna propozycja dla osoby ceniącej spokojną okolicę oraz szybki dojazd do centrum miasta.

Atuty nieruchomości:
• nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie
• nowoczesne wykończenie i wyposażenie
• prywatny ogródek
• miejsce postojowe
• komórka lokatorska
• parter
• spokojne i zadbane osiedle
• bardzo dobra komunikacja z centrum Krakowa

Ogromnym atutem lokalizacji jest bliskość Zalewu Bagry — jednej z najpopularniejszych stref relaksu w Krakowie. W okolicy znajdują się: